[ o firmie ]

PROGRES

Firma PROGRES powstała w 2000 roku.
 
Doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji mebli na wymiar zdobywaliśmy pod skrzydłami doświadczonej ekipy, która tworzyła firmę rodzinną. Korzystając z wieloletniego doświadczenia staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów poprzez proponowanie oryginalnych rozwiązań, a także łączenie niepowtarzalnej estetyki z funkcjonalnością.
 
Nasze meble charakteryzują się trwałością, wysoką jakością wykonania oraz precyzyjną dbałością o szczegóły. Jesteśmy solidni, dokładni i terminowi. To właśnie dzięki temu doświadczamy satysfakcji naszych klientów.
 
Jesteśmy z Połczyna-Zdroju i stąd pochodzi większość naszych klientów. Pracujemy również na terenie miast sąsiadujących (Drawsko Pomorskie, Złocieniec, Szczecinek, Białogard, Świdwin) oraz w całym województwie zachodniopomorskim.
[ meble na wymiar ]

Nasze aututy

Od 2000 roku tworzymy meble marzeń dla naszych klientów. Korzystając z wieloletniego doświadczenia staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów poprzez proponowanie oryginalnych rozwiązań, a także łączenie niepowtarzalnej estetyki z funkcjonalnością.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Profesjonalny program do projektowania umożliwi Państwu stworzenie kuchni marzeń.

NOWOCZESNE PROJEKTY

Montaż mebli wykonujemy z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia i z profesjonalnym podejściem do każdego klienta.

PROFESJONALNY MONTAŻ